راهنمایی

سوالات متداول درباره تعیین نوبت

دپارتمان مدنظرتان را انتخاب نموده و فرم روبرو را با دقت پر کرده و برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم جهت تعیین وقت قبلی صورت پذیرد. لازم به ذکر است که وقت قبلی فقط و فقط در صورت تماس و تایید بخش پشتیبانی کلینیک قابل قبول بوده و کلینیک در قبال بیمارانی که اطلاعات خود را به صورت غلط وارد نمایند مسئولیتی ندارد.

شما میتوانید روز و تاریخ مدنظرتان جهت تعیین وقت قبلی را مشخص نمایید. توجه داشته باشید که تاریخ و ساعت حدودی مدنظرتان را به دقت وارد نمایید تا کارشناس ما با شما تماس حاصل نموده و شما را راهنمایی نماید.

خواهشمندیم تاریخ را حدالمکان به صورت فارسی و به صورت روبرو ( ۱۲ بهمن فقط روز و ماه ) وارد فرمایید. سیستم تعیین نوبت قبلی صرفا جهت سهولت و راحتی شما عزیزان طراحی شده است. لذا با دقت فرم اطلاعاتی را پر نمایید تا کارشناسان ما به سادگی با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی نمایند.

گاهی اوقات ممکن است به دلیل وجود اختلال در سیستم و یا موارد پیش‌بینی نشده کارشناسان ما پیغام شما را دریافت نکرده و با شما تماس نگیرند. در اینصورت خواهشمندیم مورد را به صورت تلفنی پیگیری فرموده و با کلینیک سیاتیک تماس حاصل فرمایید.

تجربه‌ای متفاوت در درمان

شما شایسته بهترین‌ها هستید. با ما بهترین‌ها را تجربه نمایید.