درباره کلینیک ما

کلینیک ارتوپدی فنی سیاتیک یکی از مجهزترین مراکز تخصصی ارائه خدمات پزشکی مرتبط با مباحث درمانی دردها و ناهنجاری اسکلتی و عضلانی در ستون فقرات، اندام فوقانی و اندام تحتانی در کشور عزیزمان ایران می‌باشد. م برد این کلینیک با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه‌های اسکن سه بعدی پا همراه شما در درمان ناهنجاری‌های عضلانی شما هستیم.

آشنایی با ما

به کلینیک ما خوش آمدید

کلینیک سیاتیک در سال ۱۳۹۷ در منطقه مرکزی تهران، میدان ونک خیابان صانعی تاسیس گردید. بخش های تخصصی در کلینیک سیاتیک با ارائه ی برترین خدمات درمانی با استفاده از فناوری و تجهیزات به روز دنیا آماده خدمات رسانی به مردم شریف ایران می باشد.

ما در کلینیک سیاتیک با اولویت قرار دادن آرامش و رضایت مراجعین توانسته ایم ارائه ی خدمات درمانی در محیطی آرام و اثر بخش را فراهم سازیم.

خدمات کلینیک فنی ارتوپدی سیاتیک در سه بخش زیر ارائه میگردند.

  • کلینیک تخصصی پا (درمان انواع ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مرتبط با پا)
  • کلینیک ارتوپدی فنی (ارائه انواع خدمات مرتبط با ارتزها و پروتزها)
  • کلینیک تخصصی ستون فقرات (درمان انواع ناهنجاری‌ها و بیماری‌های مرتبط با ستون فقرات)

بهترین پشتوانه ما در ارائه خدمات در کلینیک سیاتیک کادر پزشکی و خدماتی ما می‌باشند. دکتر بهروز مولوی متخص و جرح مغز و اعصاب از دانشکده علوم پزشکی تهران و دکتر مهسا تقوی متخص ارتزیست و پروتزیست پزشکان کلینیک می‌باشند. همکاری این دو پزشک حاذق تیمی توامند برای درمان بیماری‌ها و مشکلات شما بیماران عزیز را فراهم آورده است.

اصلی ترین خدمات ما

دپارتمان‌ها و بخش‌های کلینیک

کلینیک تخصصی پا

ما در بخش کلینیک پا با معاینه و بررسی وضعیت آناتومی پا و آنالیز نحوه ی راه رفتن به وسیله ی پیشرفته ترین دستگاه اسکن کف پا، فشار ها و تنش های وارد به پای شما را می سنجیم تا از سلامت پاهای شما اطمینان حاصل کنیم.

در صورت وجود درد و ناهنجاری در پا اعم از (صافی کف پا ، کف پای گود ، چرخش مچ پا ، انحرافات زانو ، عقب زدگی زانو و کوتاهی پا و…) با استفاده از به روزترین و ساده ترین متد های غیر جراحی به درمان مشکلات پای شما میپردازیم.

کلینیک ارتوپدی فنی

ما در بخش کلینیک ارتوپدی فنی سیاتیک در دو بخش ارتوز و پروتز آماده ی ارائه خدمات زیر میباشیم.
خدمات ارتوز: طراحی و ساخت انواع بریس های ستون فقرات اعم از انواع میلواکی، بوستون، L.S.O ،TLSO، jewett ،Body jacket، قوزبند طبی ‌و …
طراحی و ساخت انواع بریس های اندام فوقانی
طراحی و ساخت انواع کفی طبی،صندل طبی،کفش طبی مخصوص پای هر شخص
انواع پروتز های زیبایی: گوش، بینی، چشم، سینه، انگشت، دست و پا
پروتز های اندام فوقانی و تحتانی: پروتز مکانیکی، پروتز مایوالکتریک همگام با پیشرفته ترین پروتز های روز دنیا Ottobock آلمان و Ossur آمریکا

کلینیک تخصصی ستون فقرات

ما در بخش کلینیک ستون فقرات سیاتیک به بررسی وضعیت آناتومی ستون فقرات شما به وسیله ی‌ پیشرفته ترین دستگاه اسکن سه بعدی ستون فقرات میپردازیم و آماده ی ارائه ی خدمات زیر می باشیم.

  • درمان غیر جراحی انحرافات ستون فقرات
  • رفع درد های شدید سیاتیک
  • درمان دیسک کمر و گردن
  • درمان بیماری ها و صدمات مهره ستون فقرات
  • جراحی بی حسی و پارالیزی اعصاب محیطی دست و پا
  • جراحی میکرو سرجی‌در مغز و نخاع